Nissan Patrol
draudimas internetuNissan Patrol

Nissan Patrol

Štai jau daugiau nei pusę amžiaus Patrol modeliai buvo keturiais ratais varomų Nissan automobilių gamybos kertinis akmenuo. Patrol pavadinimas buvo suteiktas ir 1951 metais padirodžiusiam pirmajam Nissan visureigiui. Sukurtas pagal japonų armijos užsakymą Nissan Patrol šiandien yra laikomas vienu žymiausių visureigių visame pasaulyje.

Patrol išorė byloja apie šio automobilio patikimumą, o nuostabą keliantys jo gabaritai savaime sudaro saugumo įspūdį. Tačiau jo galingas stotas dar ne viskas – šis automobilis lengvai paklūsta vairuotojo rankoms ir yra puikiai valdomas. Į standartinės įrangos komplektą, be viso kito, įtrauktos ir specialiai važiuoti raižytomis vietovėmis sukurtos priekinės oro saugos pagalvės, apsauginiai skersiniai duryse, sutvirtintos sėdynių atramos, diferencialo užraktas, automatinis kondicionierius, elektroninis kompasas, 6 diskų garso sistema ir daugelis kitų įrenginių. Patrol vairaratis perimtas iš išskirtinės markės Nissan Infiniti, o elektra valdomos sėdynės aptrauktos rūpestingai parinkta natūralia oda.

Pagrindiniame šeštosios kartos Patrol įrangos komplekte yra ir išjungiamas galinio tilto skersinis stabilizatorius, kuris užtikrina „švelnų„ važiavimą keliu ir puikų pravažumą net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Patrol gali įveikti 39º statumo kalnus, 700 mm gylio vandens brastas bei 48º nuolydžio nuokalnes ir be jokio vargo vilkti 3,5 tonos priekabą.
Tokie patrauklūs duomenys akivaizdžiai rodo, jog Nissan Patrol galimybės negali priklausyti tik nuo vairuotojo meistriškumo.

Daugiau informacijos: www.nissan.lt
SKELBIMAI  
Draudimas internetu