AUTOMOBILIAI IS JAV
draudimas internetuAUTOMOBILIAI IS JAV

Automobiliai is JAV, automobiliu pardavimas, automobilių aukcionai, automobiliu pardavimas, pristatymas is Amerikos.

Portalo dzipas.lt partneris automobilių iš JAV prekybos įmonė www.usaauto.lt - plačiau apie jų paslaugas galite pasiskaityti Automobiliai is JAV

Automobiliai, 4x4, Džipai, Visureigiai iš JAV

Automobiliai is JAV yra dažniausiai perkami per daugybę automobilių aukcionų ir autoaikštelių, kuriuose parduodamos įvairios naujos ir naudotos transporto priemonės. Pigiausi yra vadinami "daužti" automobiliai, todėl patartina domėtis būtent jais. Tokie atomobiliai is JAV kaikuriose valstijose vadinami "salvage" ir turi "salvage title" – taip vadinamas "daužto" automobilio technikinis pasas. Kitose valstijose "daužti" automobiliai vadinami "sertificate of destruction", todėl naršydami po internetą tokių automobilių ieškokite pagal terminus salvage yard, salvage vechicle dealers, salvage auctions, brokers auto ir t.t. Taip pat galite naudoti ir kitus terminus angliškai reiškiančius autoavariją ar įvairius gedimus.

Visa informacija apie automobilių aukcionų ir autoaikštelių parduodamus atomobilius is JAV ar kitas transporto priemones pateikiama internete, todėl yra prieinama kiekvienam bet kur esančiam.

Automobiliai is JAV aukcionų ir autoaikštelių tinklapiuose rasite pagrindinę informaciją apie Jus domonančias transporto priemones. Pavyzdžiui jei tai naudotas automobilis - Jums bus pateikta informacija: kiek mylių automobilis pravažiaves, koks jo variklis, ar jį galima remontuoti, kiek tai kainuoja ir kokia tokiu metu ,,nedaužto“ ir važiuojančio automobilio rinkos kaina.

Domintis pasirinkto automobilio remonto išlaidomis butina žinoti, kad aukcionų ar automobilių aikštelių paskaičiuotos remonto išlaidos yra maksimalios ir dažnai kelis kart viršija realias išlaidas. Taip yra todel, kad jie įvertina automobilių remonto išlaidas vadovaudamiesi originalių detalių kainomis ir didžiausiais darbo įkainiais. Pavyzdžiui: jei priekinis Honda Civic sparnas Honda gamykloje kainuoja $150, tai Taivanyje pagamintas toks pat automobilio sparnas atsieis tik $40. 

Daugiau informacijos rasite - Automobiliai is JAV
SKELBIMAI  
Draudimas internetu